Inici del Contingut

Professorat

 

Coordinadora de la titulació: Carla Vintró Sánchez

E-Mail: eps.coordgeoil@udl.cat

  Professor Categoria professional Departament Correu electrònic
  Albareda Soteras, Xavier Titular Informàtica i Enginyeria Industrial xavier.albareda@udl.cat
Badia Pascual, Ferran Titular Medi Ambient i Ciències del Sòl fbadia@macs.udl.cat
Baquero Armans, Grau Agregat Informàtica i Enginyeria Industrial grau.baquero@udl.cat
Bartolí Soler, Esther Agregada Informàtica i Enginyeria Industrial esther.bartoli@udl.cat
  Batlla Burgueño, Marc Associat Informàtica i Enginyeria Industrial marcbatalla@diei.udl.cat
Borràs Riba, Eulàlia Agregada Anglès i Lingüística eulalia.borras@udl.cat
  Camuñas Mendez, Jordi Associat Administració d'Empreses jordi.camunas@aegern.udl.cat  
Cantero Gómez, Maria Rosa Agregada Informàtica i Enginyeria Industrial rosa.cantero@udl.cat
  Casellas Bonet, Ricard Associat Informàtica i Enginyeria Industrial ricard.casellas@diei.udl.cat
Combalia Felip Laboral Informàtica i Enginyeria Industrial felip.combalia@udl.cat
Dalfo Simo, Cristina Agregada Matemàtica cristina.dalfo@matematica.udl.cat
Esteban Dalmau, Bernat Agregat Informàtica i Enginyeria Industrial bernat.esteban@udl.cat
Gonzalez Xufre, Silvia Associada Administració d'Empreses sgonzalez@aegern.udl.cat
  López Masip, Susana Clara Agregada interina Matemàtica slopez@udl.cat
  Ojeda Contreras, Jesús Postdoc Informàtica i Enginyeria Industrial jesus.ojeda@udl.cat
Pagès Bernaus, Adela Lectora Administració d'Empreses adela.pages@matematica.udl.cat
  Paré Busto, Marc Agregat Informàtica i Enginyeria Industrial mpare@diei.udl.cat
  Puig Vidal, Ramon Associat Informàtica i Enginyeria Industrial ramonpuig@diei.udl.cat
Puig Vidal, Rita Agregada  Informàtica i Enginyeria Industrial rita.puig@udl.cat
  Rius Carrasco, Antoni Agregat Química antoni.rius@udl.cat
Rius Torrentó, Josep Maria Agregat Administració d'Empreses josepmaria.rius@aegern.udl.cat
Riverola Lacasta, Alberto Postdoc  Medi Ambient i Ciències del Sòl alberto.riverola@macs.udl.cat
Saiz Vela, Albert Lector  Informàtica i Enginyeria Industrial asaiz@diei.udl.cat  
  Segura Carles, Jordi Associat Administració d'Empreses jordi.segura@udl.cat
  Solé Gustems, Miquel Col·laborador Doctor Informàtica i Enginyeria Industrial miquel.sole@udl.cat
Spinosi, Reno Postdoc Informàtica i Enginyeria Industrial reno.spinosi@udl.cat
Vilaplana Mayoral, Jordi Col·laborador Doctor  Informàtica i Enginyeria Industrial jordi@diei.udl.cat
Vintro Sanchez, Carla Agregada  Administració d'Empreses carla.vintro@aegern.udl.cat
  Vives Colom, David Associat Informàtica i Enginyeria Industrial david.vives@diei.udl.cat