Inici del Contingut

Professorat

Coordinadora de la titulació: Carla Vintró Sánchez

E-Mail: eps.coordgeoil@udl.cat

 

 

Professor Dedicació Departament Grup recerca Correu electrònic
Albareda Mussons, Antoni Temps complet DIEI   antoni.albareda@udl.cat
Albareda Soteras, Xavier Temps complet DIEI   xavier.albareda@udl.cat
Badia Pascual, Ferran Temps complet MACS ASE fbadia@macs.udl.cat
Bartolí Soler, Esther Temps complet DIEI   esther.bartoli@udl.cat
Borràs Fillat, Maria Dolors Temps complet Química   mariadolors.borras@udl.cat
Borràs Riba, Eulàlia Temps complet Anglès i Lingüística GREIP  eulalia.borras@udl.cat
Camuñas Mendez, Jordi Temps parcial Administració d'Empreses   jordi.camunas@aegern.udl.cat
Cantero Gómez, Maria Rosa Temps complet DIEI   rosa.cantero@udl.cat
Casellas Bonet, Ricard Temps parcial DIEI   ricard.casellas@diei.udl.cat
Chemisana Villegas, Daniel Temps complet MACS ASE daniel.chemisana@udl.cat
Combalia Cendra, Felip Temps complet DIEI   felip.combalia@udl.cat
Cuadros Domènech, Rosa Temps complet DIEI   rosa.cuadros@udl.cat
Dalfo Simo, Cristina Temps complet Matemàtica CiG cristina.dalfo@matematica.udl.cat
Esteban Dalmau, Bernat Temps complet DIEI   bernat.esteban@udl.cat
Gonzalez Xufre, Silvia Temps parcial Administració d'Empreses   sgonzalez@aegern.udl.cat
Martí Bernadas, Joan-francesc Temps complet MACS   joanfrancesc.marti@udl.cat
Millan Gomez, Jose Sebastian Temps complet Administració d'Empreses   jsmillan@aegern.udl.cat
Ortiz Caraballo, Carmen Temps complet Matemàtica   carmen.ortiz@udl.cat
Paré Busto, Marc Temps parcial DIEI   mpare@diei.udl.cat
Puig Vidal, Rita Temps complet DIEI   rita.puig@udl.cat
Rius Carrasco, Antoni Temps complet DIEI   antoni.rius@udl.cat
Rius Torrentó, Josep Maria Temps complet Administració d'Empreses   josepmaria.rius@aegern.udl.cat
Riverola Lacasta, Alberto temps parcial MACS   alberto.riverola@macs.udl.cat
Saiz Vela, Albert Temps parcial DIEI   asaiz@diei.udl.cat
Segura Carles, Jordi Temps complet Administració d'Empreses   jordi.segura@udl.cat
Solé Gustems, Miquel Temps complet DIEI   miquel.sole@udl.cat
Vilaplana Mayoral, Jordi Temps complet DIEI GCD jordi@diei.udl.cat
Vintro Sanchez, Carla Temps complet Administració d'Empreses   carla.vintro@aegern.udl.cat
Vives Colom, David Temps parcial DIEI   david.vives@diei.udl.cat